Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat

Siparişiniz, kargoya 5 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra, kargo takip numaranız size e-posta ile gönderilmektedir.

İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 7 (yedi) gün içerisinde kargo ile kargo bedelini ödeyerek tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz. Cayma hakkı yasal olarak bulunmayan yazılım gibi fikri ve sanatsal ürünlerin bazılarında müşteri memluniyeti adına iade imkanları bulunmaktadır. Bu detay ilgili ürün açıklamarında yazılmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.

Ürün iadesi için kesinlikle ürünün faturasıyla birlikte gönderilmesi, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

İade etmek istediğinizde ürünlerin orijinal kutusunda, faturanın alt kısmında bulunan “ürün iade formu”nu doldurarak faturasıyla birlikte bize gönderebilirsiniz.

Gelen ürün öncelikle Memfis Yazılım tarafından incelenir. Memfis Yazılım San. Tic. Ltd. Şti.  üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan 15 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre Vepa Group’un iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade işleminiz tamamlandığında, detayı sitemize üye olduğunuz e-mail adresinize gönderilir.

İade Adresi:
Memfis Yazılım San. Tic. Ltd. Şti.

Yeni Mh. Aşık Veysel Blv. Erciyes Teknopark-5 No: 67/B-19

Melikgazi/Kayseri