Hakkımızda

Memfis Yazılım Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının Teknogirişim desteğiyle 2014 yılında Erciyes Teknopark içerisinde kurulmuştur. Temel olarak mobil/embedded, veri görselleştirme, üç boyutlu ve ülkemiz için gerekli mühendislik yazılımlarını inovatif bir şekilde makul maaliyetlerle müşterilerimize sunmayı hedef ediniyoruz.

Tüm uygulamalarımızda platform bağımsızlığını ve yüksek başarımlı algoritmalar geliştirmeye özen göstermekteyiz. Bu sayade daha performanslı yazılımları birden fazla işletim sistemi üzerinde çalıştırılması mümkün olmaktadır.

Geliştirilen yazılımlarımız daima müşterilerimizin istek ve önerileri çerçevesinde güncellenmekte ve gerekli teknik desteğimizle müşterilerilerimizin problemlerine çözüm sunuyoruz. Mevcut yazılımlarımızı aktif bir şekilde yeniliklere uygun olacak şekilde güncelleyip geliştiriyoruz.

Yazılım mühendisliği ile diğer mühendislik birimlerini birleştirerek ülkemiz için gerekli olan hibrit yazılımları üretiyoruz ayrıca bu konuda ar-ge çalışmaları yapıp danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Dünyada alanımızda olan değişimleri inceleyip kendimizi kadro ve teknolojik alt yapı olarak yeniliklere daima adapte ediyoruz. Ayrıca dünyaca ünlü şirketlerle çözüm ortaklıkları oluşturularak uygulama kalitelerimizi arttırmayı amaçlamaktayız. Bu amaçla Microsoft Bizspark üyeliğimiz alınmıştır.

Kullandığımız Teknolojiler ve Çözüm Ortaklarımız